Tanışalım


Le Congé Travel, doğa ve kültür turları alanında profesyonel bir ekip ruhu, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kuruldu. Le Congé Travel, outdoor programları organize etmenin yanında kişiye özel turlar, şirketlere – gruplara – okullara yönelik organizasyonlar, düzenleyen TÜRSAB’ a bağlı bir seyahat acentesidir

Acentamız Kaş merkezli olarak faaliyetine devam etmekte olup genç-dinamik ve profesyonel kadrosu ile koyduğu hedeflere ulaşmanın çabası içerisindedir.

Bilindiği gibi Kaş ve bölgemiz doğası tarihi ve aktiviteleri ile yerli yabancı tatilcilerce tercih edilmektedir. Bu bağlamda acente olarak çalışma ve faaliyet alanlarımızı daha da çeşitlendirmeye gayret göstermektedir.

Tüm Grup Organizasyonlarınız Emin Ellerde!


Dinamik yapısı, kaliteli, hızlı ve kusursuz organizasyonlarıyla MaviKaş Turizm toplantı ve teşvik grup organizasyonları ile hizmet vermektedir.

Firmanıza özel hazırlanan programlarla firma dışı ortamda, çalışanların birbirlerine olan güvenlerini arttırmak, karşılaşılan sorunların hızlı tespit ve çözümünü sağlayacak zemini oluşturarak, iş gücü verimliliğini arttırmak amaçlanmış ve bu programlar firmanızın hizmetine sunulmuştur.

Vizyon


Beyaz badanalı evler, Akdeniz’in maviliklerine irili ufaklı koylarla uzanmış Çukurbağ yarımadası ve yarımadanın ucundan neredeyse bir taş atımlık mesafedeki Meis adası. İşte; Kaş’a girmeden, ta yukarılardan bakıldığında gözler önüne serilen manzara bu.

Kaş, Antiphellos antik kenti üzerine kurulmuş. Limana inen ve şimdi Kaş’ın turistik alışveriş ve eğlence merkezi olan caddenin başındaki Lykia tipi lahit, Kaş’ın bir simgesi gibidir.

Misyon


Antiphellos’un Helenistik dönemde bir liman kenti olarak önem kazandığı biliniyor. Roma döneminde de çevredeki kentler arasında öne çıkmış. Antiphellos Lykia Birliğinin üyesiydi.

Helenistik tiyatro bugün Kaş’ın batısında, Çukurbağ yarımadası yolunun üzerindedir. İyi korunmuş durumdadır. Tiyatronun kuzeydoğusunda da kentin nekropolü bulunmaktadır. Büyük bölümü kayadan oyularak meydana getirilmiş Dorik nizamda bir mezar ilgi çekicidir. Giriş duvarında kadın figürleri işlenmiştir.

Le Congé Travel, outdoor programları organize etmenin yanında kişiye özel turlar, şirketlere – gruplara – okullara yönelik organizasyonlar, düzenleyen TÜRSAB’ a bağlı bir seyahat acentesidir

Hızlı Menü


Yasal Sayfalar


  • Mesafeli Satış Sözleşmesi
  • K.V.K.K. Aydınlatma Metni
  • Gizlilik Politikası
  • İade Koşulları

İletişim Bilgileri


Tüm Hakları Saklıdır. | mavikas.com.tr