Le Congé Travel, doğa ve kültür turları alanında profesyonel bir ekip ruhu, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kuruldu. Le Congé Travel, outdoor programları organize etmenin yanında kişiye özel turlar, şirketlere – gruplara – okullara yönelik organizasyonlar, düzenleyen TÜRSAB’ a bağlı bir seyahat acentesidir

Acentamız Kaş merkezli olarak faaliyetine devam etmekte olup genç-dinamik ve profesyonel kadrosu ile koyduğu hedeflere ulaşmanın çabası içerisindedir.

Bilindiği gibi Kaş ve bölgemiz doğası tarihi ve aktiviteleri ile yerli yabancı tatilcilerce tercih edilmektedir. Bu bağlamda acente olarak çalışma ve faaliyet alanlarımızı daha da çeşitlendirmeye gayret göstermektedir.

Tüm grup organizasyonlarınız güvenilir ellerde!!!

Dinamik yapısı, kaliteli, hızlı ve kusursuz organizasyonlarıyla MaviKaş Turizm toplantı ve teşvik grup organizasyonları ile hizmet vermektedir.

Firmanıza özel hazırlanan programlarla firma dışı ortamda, çalışanların birbirlerine olan güvenlerini arttırmak, karşılaşılan sorunların hızlı tespit ve çözümünü sağlayacak zemini oluşturarak, iş gücü verimliliğini arttırmak amaçlanmış ve bu programlar firmanızın hizmetine sunulmuştur.

Vizyonumuz

Turizm sektöründe bilinç düzeyi ve beklentileri artmış misafirlerimize “karşılıklı güven, uygun fiyat, dürüstlük” ilkeleri ışığında kaliteli bir hizmet sunmak. “Geleceğimiz misafirlerimizin memnuniyetine bağlıdır.” anlayışıyla hareket eden bir ekip ile misafirlerimizle olan bağlarımızı güçlendirmek.

Misyonumuz
Turizm sektöründe verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırma çabası içinde yurt içinde ve uluslararası arenada tanınan bir firma olmak.