Çocuklarınızla, eşinizle maceralı, güvenli ve unutulmaz bir tatili paylaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz bu aile tatil programı ile sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirebilir, Işık ülkesi Likya’yı keşfedebilirsiniz.Eskiden Işık ülkesiolarak bilinen bu coğrafyanın tam kalbinde bulunan Kaş, neredeyse yılın 11 ayı boyunca güneş alan, tarihi eserleri, coğrafi konumu, masmavi denizi, begonvillerle süslü eski evleri, daracık sokakları, muhteşem doğası, tadına doyulmaz günbatımıyla herkesi etkileyecek bir güzelliğe sahip. Biz de Mavi Kaş Turizm olarak bu güzel beldede siz konuklarımıza ev sahipliği yapmak istiyoruz.

SÜRE 6 Gün – 5 Gece
LOKASYON Kaş ve çevresi
ÖNERİLER Misafirlerimizin yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, mayo, şapka, güneş koruyucuları gibi yardımcı kıyafet ve ekipmanlarını bulundurmaları gerekmektedir.
NELER DAHİL?
Tüm transferler 5 gece konaklama + kahvaltı
Günlük turlar Turlarda öğle yemekleri
Rehberlik Turlardaki ören yeri girişleri
NELER DAHİL DEĞİL?
Ektsra aktiviteler
İçecekler
Akşam yemekleri
GENEL ŞARTLAR Gezi süresi 5 gece 6 gündür. Turun iptali durumunda mavi kaş tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilmez. Ekstra geziler tur fiyatına dahil olmayan ve ayrıca satın alınabilecek gezilerdir. Bütün fiyatlarımıza kdv dâhildir.

Tur esnasında; rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Mavi Kaş Turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

1

1. GÜN

Otele giriş, dinlenme ve Kaş gezintisi
2

2. GÜN

Açık büfe bir kahvaltının ardından jeep safari için jeeplerle hotelden ayrılış.
Saklıkent Jeep Safari
Öyle bir gün düşünün ki içinde eğlence, macera bir de kültürel aktivitelerin hepsi bulunsun; işte Saklıkent jeep safari. Türkiye’nin en uzun kanyonunda profesyonel rehberlerimiz eşliğinde canyoning yapacak, çam ağaçlarının arasına saklanmış köyleri keşfedecek ve bu köylerden yapılan su saldırısına maruz kalıp su savaşının içinde bulacaksınız kendinizi. Her bir jeep ayrı bir takım olarak katılacak bu savaşa ve takım olmanın önemi çıkacak ortaya. En iyi takım kazanacak bu eğlenceli savaşı.
3

3. GÜN

Serbest Zaman – Opsiyonlu Aktviteler

Dalış (Opsiyonlu Aktivite)
Dalışa katılmak isteyen misafirlerimiz bu turun ücretini ödeyerek katılabilirler. Türkiye’nin ve dünyanın en gözde dalış noktalarının bulunduğu yerde; KAŞ‘tasınız. Sualtının büyülü dünyasını keşfediyoruz.

Yamaç Paraşütü (Opsiyonlu Aktivite)
Dalış yapmak istemeyen misafirlerimiz bugünlerini yamaç paraşütü aktivitesine katılarak da değerlendirebilirler. Uçuşlarımız donanımlı malzemelerle, uzman kişilerin kontrollerinde gerçekleşmektedir. 30 dakikalık kısa bir yolculuktan sonra Asaz Dağı ‘nın eteklerinden uçuşumuza başlıyoruz. Profesyonel pilotlarımız eşliğinde yapacağınız bu aktivite ortalama 40 dakika sürmektedir. İsteğe bağlı olarak akrobatik hareketlerle veya sakin bir uçuşla Kaş Limanı ‘na iniş yapıyoruz.

4

4. GÜN

Sea kayaking (Deniz Kanosu – Opsiyonlu Aktivite)
Katılmak isteyen misafirlerimiz bu turun ücretini ödeyerek katılabilirler.
Otelimizdeki kahvaltının ardından aktivitenin yapıldığı bölgeye hareket ediyoruz. Batık şehir üzerinde yapılan bu aktivite ile 2000 yıllık tarihe teğet geçeceksiniz.
5

5. GÜN

Kekova (Batık Şehir) Tekne Turu
MS 141 ve 240 yıllarında yaşanmış büyük depremler sonucu batmış Batık Şehir üzerinde altı camlı teknelerimizle tarihe teğet geçeceğiz, su altında kalmış batıklar sizleri büyüleyecek.
6

6. GÜN

Eve dönüş

Tur Yorumları

Henüz bir yorum yok.

Yorum gönderin

Derecelendirin