Macera başkenti Kaş; doğayla bütünleşmek, farklı dünyalarda seyiredalmak isteyen maceraperest, ruhu genç misafirlerimize ev sahipliği yapıyor. Farklı bir tatil yaşamak isteyen misafirlerimizi bu programa bekliyoruz.

SÜRE 6 Gün – 5 Gece
LOKASYON Kaş ve çevresi
ÖNERİLER Misafirlerimizin yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, mayo, şapka, güneş koruyucuları, 20-30 litrelik sırt çantası bulundurmalı tavsiye edilir.
NELER DAHİL?
Tüm transferler 5 gece konaklama + kahvaltı
Günlük turlar Turlarda öğle yemekleri
Rehberlik Turlardaki ören yeri girişleri
NELER DAHİL DEĞİL?
Ektsra aktiviteler
İçecekler
Akşam yemekleri
GENEL ŞARTLAR Gezi süresi 5 gece 6 gündür. Turun iptali durumunda mavi kaş tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilmez. Ekstra geziler tur fiyatına dahil olmayan ve ayrıca satın alınabilecek gezilerdir. Bütün fiyatlarımıza kdv dâhildir.

Tur esnasında; rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda mavikaş tur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

1

1. GÜN

Otele giriş, dinlenme ve Kaş gezintisi
2

2. GÜN

Açık büfe bir kahvaltının ardından jeep safari için jeeplerle hotelden ayrılış.
Saklıkent Jeep Safari
Öyle bir gün düşünün ki içinde eğlence, macera bir de kültürel aktivitelerin hepsi bulunsun; işte Saklıkent jeep safari. Türkiye’nin en uzun kanyonunda profesyonel rehberlerimiz eşliğinde canyoning yapacak, çam ağaçlarının arasına saklanmış köyleri keşfedecek ve bu köylerden yapılan su saldırısına maruz kalıp su savaşının içinde bulacaksınız kendinizi. Her bir jeep ayrı bir takım olarak katılacak bu savaşa ve takım olmanın önemi çıkacak ortaya. En iyi takım kazanacak bu eğlenceli savaşı.
3

3. GÜN

Dalış. Türkiye’nin ve dünyanın en gözde dalış noktalarının bulunduğu yerde; KAŞ‘tasınız. Sualtının büyülü dünyasını keşfediyoruz.
4

4. GÜN

Sea kayaking (Deniz Kanosu). Bugün ise doğa dostu başka bir aktivite maceraperest arkadaşlarımızı bekliyor. İşte sea kayak. MS 141 ve 240 yıllarında yaşanmış büyük depremler sonucu batmış Batık Şehir üzerinde sea kayaklarımızla tarihe teğet geçeceğiz.
5

5. GÜN

ATV Turu (Opsiyonlu Aktivite)
Rehberimiz eşliğinde Kaş’ın köylerinden ve doğal güzellikler arasından manzara eşliğinde ATV motorlar ile gezinmek, tertemiz bir plajda güneşlenip yüzmek ve bu heyecanı yaşamak için ATV Turlarımıza dilerseniz katılabilirsiniz
Kaya Tırmanışı (Opsiyonlu Aktivite)
İsteyen arkadaşlarımız günlerini kaya tırmanışı aktivitesine katılarak değerlendirebilirler.
Tırmanan insanlara özenerek baktığımız, cesaret edemediğimiz günler geride kaldı. İşte şimdi size profesyonel eğitimcilerimiz eşliğinde güvenli bir şekilde zoru başarma, kalp atışlarınızı hızlandırma fırsatı sunuyoruz. Sizde bu keyfi yaşamak, zirvede rüzgârı hissetmek istiyorsanız bu aktivite tam size göre.
6

6. GÜN

Eve dönüş.

Tur Yorumları

Henüz bir yorum yok.

Yorum gönderin

Derecelendirin